Informacja o projekcie i zaproszenie do konkursu na logo

Utworzono dnia 02.12.2020

Erasmus+ KA229

Z radością informujemy o kolejnym projekcie programu ERASMUS+, który realizujemy w naszej szkole. Sukces jest wynikiem współpracy sześciu szkół europejskich z Turcji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Rumunii i Polski, która rozpoczęła się w 2019 roku na platformie eTwinning.

Tytuł projektu:    ‘Emotional School Dropout’

Nr projektu:      2020-1-TR01-KA229-093405_6

Cel: podejmowanie działań na rzecz stworzenia przyjaznej, sprzyjającej uczeniu się atmosfery i budowaniu przyjaznych relacji w szkole i środowisku.

Projekt przewiduje 6 mobilności nauczycieli i uczniów do partnerskich szkół, a na realizację działań projektowych otrzymaliśmy grant w wysokości 30.810 Euro.

Krajem koordynującym jest Turcja.

Działania projektowe naszej szkoły koordynują nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego: Anna Sepioło, Anna Śledziowska, Jolanta Wiśniewska.

Jeżeli chcecie poznać naszych partnerów zapraszamy na projektowy padlet.com

do udziału w konkursie na logo projektu:

Emotional School Dropout

W konkursie mogą wziąć wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Logo powinno:

- tematycznie nawiązywać do wizji idealnej, przyjaznej uczniom szkoły,

-uwzględniać symbolikę (flagi) krajów partnerskich: Turcji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Polski

-posiadać kształt okrągły, kwadratowy lub prostokątny,

-zawierać nazwę projektu w języku angielskim:

EMOTIONAL SCHOOL DROPOUT.

Po wykonaniu pracy robimy zdjęcie i przesyłamy na adres :

sp13kornel@gmail.com

Termin nadsyłania prac konkursowych kończy się 12.12.2020. Wszystkie nadesłane prace wezmą udział w konkursie międzynarodowym w celu wyłonienia zwycięskiej pracy. Zwycięskie logo będzie znakiem rozpoznawczym naszego projektu i znajdzie się na wszystkich materiałach promujących publikowanych przez szkoły partnerskie.

Powodzenia!

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.