Apel porządkowy Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 17.06.2019

W dniu 13 czerwca odbył się ostatni w tym roku apel porządkowy zorganizowany z inicjatywy  małego Samorządu Uczniowskiego, którym opiekują się nauczyciele – panie: Beata Rdzanek i Renata Barszcz. Już po raz ostatni w roku szkolnym 2018/2019, uczniowie klas I -III otrzymali oznaki „Uczeń z klasą” oraz „Super uczeń”. Odznakę „Super uczeń”, otrzymali uczniowie klas III, którzy przez trzy lata nauki byli wzorem dla innych nie tylko pod względem nauki, ale także i zachowania.

Oto, kto zakończył rok szkolny z odznaką „Uczeń z klasą” :

I a

IIIb

Bachurska Kasia

Lisowski Aleks

A oto, kto otrzymał odznakę „Super ucznia”

IIIai

Welenc Maja

Kalista Karolina

IIIb

Przygoda Julia

Siwiec Ewa

Bachurska Kasia

Pamiątkowe dyplomy otrzymali również uczestnicy eliminacji do XXVIII Ogólnopolskiego Matematycznego Konkursu Łamigłowy. Na poziomie klas I i II największą liczbę punktów otrzymali – Adrian Gębusia z klasy IIb oraz Inga Tarnopolska z klasy IIc, a na poziomie klas III i IV najwięcej punktów z pośród uczestników z klas III uzyskał Piotr Bojara z klasy IIIb.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.

Dziękując za wysiłek i współpracę. Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne, beztroskie, pełne niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim bezpieczne. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Pierwszego  września  wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach.

Wiele pięknych dni spędzonych w towarzystwie przyjaciół życzy Mały Samorząd Uczniowski .

Utworzono dnia 17.06.2019, 15:54

Wrzesień 2019