Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Debata podsumowująca projekt Erasmus+

Utworzono dnia 20.01.2020
Czcionka:

14 stycznia 2020 r. odbyła się w naszej szkole debata podsumowująca projekt Erasmus + : Siła w naszej różnorodności” – Diversity is our Power. Uczestnicy projektu przedstawili społeczności szkolnej rezultaty wypracowane podczas siedmiomiesięcznych działań: scenariusze zajęć, album, słowniczki infograficzne , filmy z każdego  etapu projektu i budowy makiety idealnego, przyjaznego wszystkim miasta. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra kształcąca krytyczne myślenie, tym razem w postaci gry planszowej z wykorzystaniem szkolnej szachownicy. Mapa interesariuszy uzupełniana podczas spotkania pokazała zakres działań projektowych i liczbę ludzi i instytucji, którzy związani byli  z projektem na różnym etapie jego realizacji. Uczestnicy opowiedzieli swoim rówieśnikom jak bardzo projekt wpłynął na ich postawę, umiejętności i plany na przyszłość. A oto niektóre z wypowiedzi:

-Projekt pozytywnie wpłynął na moje życie.

-Nabyłem umiejętność pracy w grupie.

-Jestem bardziej otwarty na innych ludzi.

-Stałem się bardziej otwarty i tolerancyjny.

-Projekt wpłynął pozytywnie na moje życie, stałem się bardziej tolerancyjny i otwarty do ludzi.

-Mogłem uczestniczyć w ciekawym projekcie w Krynicy.

-Tygodniowy pobyt w Krynicy Zdrój (piękne miasto) pomógł mi przezwyciężyć strach przed mówieniem w języku angielskim, który stanowił dla mnie duży problem. Dzięki projektowi poznałam również cudowne osoby, nie tylko z Polski, z którymi świetnie się dogaduję oraz cały czas jestem w kontakcie. Jestem bardzo zadowolona z wzięcia udziału we wspaniałym projekcie z tak fajnymi ludźmi i jeśli ktoś kiedykolwiek zada mi pytanie: "Czy warto?" bez wahania odpowiem "tak".

-Projekt wpłynął na moje życie zdecydowanie pozytywnie, ani razu nie żałowałam że wzięłam w nim udział i nigdy nie będę było to niesamowite doświadczyć czegoś takiego.

-Dzięki projektowi stałem się bardziej śmiały, otwarty i samodzielny. Dowiedziałem się o różnicach między ludźmi oraz o tym, że inny nie znaczy gorszy. Znacząco poprawiły się moje umiejętności informatyczne.

-Projekt nauczył mnie współpracy z osobami z innymi poglądami z inną tradycją, podszkoliłam język, poznałam fantastycznych ludzi z którymi mam kontakt do teraz, dowiedziałam się dużo na temat architektury.

Cieszymy się, że nasz projekt znalazł się na liście Dobrych Praktyk Kuratorium w Kielcach

Rezultaty projektu nadal trwają. Zgłosiliśmy nasz projekt  do konkursu SELFIE w kategorii : Twój projekt w jednym ujęciu.  Trzymajcie kciuki!!!

https://selfieplus.frse.org.pl/

Debata podsumowująca projekt Erasmus+

Utworzono dnia 20.01.2020, 09:35

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 52

W poprzednim tygodniu: 294

W tym miesiącu: 139

W poprzednim miesiącu: 1334

Wszystkich: 97496