Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nasze sukcesy

Czcionka:

Rok szkolny 2015/16

 

Sukcesy uczniów klas IV – VI

- XVI miejsce w Ogólnopolskim Finale w kszykówce chłopców Energa Basket Cup - op. K. Zuba, P. Adamus

- I miejsce w trójboju LA dziewcząt - op. B. Ciepluch

- II miejsce w trójboju LA chłopców - op. P. Adamus, K. Zuba

- III miejsce w mini siatkówce  chłopców  - op. P. Adamus

- II miejsce na szczeblu powiatu w InO – op. P.Adamus

- II miejsce w półfinale Wojewódzkim w mini piłce nożnej chłopców – op. K. Zuba

- Angelika Kita VI c, Karol Puton kl. VI b, Bartosz Ziewiec kl. VI a – finaliści Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

-  II miejsce – Angelika Kita, III miejsce  – Kacper Janus  -  laureaci  XXXII Turnieju wiedzy o Starachowicach

-  Julia Makowska, Angelika Kita, Bartosz Ziewiec , Karol Puton - finaliści Konkursu Humanistycznego

-  Kacper Janus -  Laureat XIII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

- II miejsce w półfinale Wojewódzkim w mini siatkówce  dziewcząt - op.B. Ciepluch    

- I miejsce w finale Wojewódzkim w mini koszykówce chłopców - op.K.Zuba  

- I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłkę nożną chłopców - op. K. Zuba    

- IV miejsce w zawodach miejskich w tenisie stołowym dziewcząt- op. B. Ciepluch   

- III miejsce w zawodach miejskich w tenisie stołowym chłopców - op.K. Zuba

 

Sukcesy uczniów klas I – III

 

XIII Powiatowy przegląd prac plastycznych dzieci i młodzieży "Salon wiosenny 2016"

I miejsce w kategorii wiekowej 9-12 lat- Patrycja Szwagrzyk kl. III a 

Szkolne mistrzostwa w grach edukacyjnych:

a) turniej „Memory” klasy I

I miejsce – Alan Sobala klasa I d

II miejsce – Jakub Styczeń klasa I b

III miejsce – Zuzanna Belowska klasa I c

b) turniej w warcaby klasy II

I miejsce – Dawid Pacek klasa II a

II miejsce – Julia Kiljan klasa II b

                     Daniel Zieja klasa II c

III miejsce – Kacper Kalinowski klasa II a

c) quiz „Wiem wszystko” klasy III

I miejsce – Aleksandra Jurkowska klasa III a

II miejsce – Wiktoria Derlatka klasa

III miejsce – Jacek Waszka klasa

Szkolny  Przegląd Małych Talentów :

Laureaci w kategorii:

a) wokalnej:

Wojciech Glina klasa I a

Izabela Rogin klasa I c

Zuzanna Klepacz klasa III a

b) taniec:

grupa Mega Dance klasa II a i II d

Lena Trawczyńska klasa II c

c) gra na instrumentach:

Aleksander Gelbert ( pianino ) klasa III c

d) recytatorskiej:

Anna Koczubiej klasa III a

Julia Łaszewicz klasa II d

e ) plastycznej:

Patrycja Szwagrzyk klasa III a

Międzyszkolny Przegląd Talentów : „ Ja po prostu mam talent” :

I miejsce w kategorii plastycznej - Patrycja Szwagrzyk klasa III a

Konkursy plastyczne:

Szkolny konkurs plastyczny p.h. : „ Idzie jesień polem, lasem”

klasy I – Wiktoria Błędzińska  - klasa I a, Dorian Kuźdub – klasa I d

klasy II – Kacper Kalinowski  - klasa II a, Amelia Pater – klasa II d

klasy III – Anastazja Jasiak – klasa III c, Lilka Niwicka – klasa III b

Konkurs recytatorski:

- nominacje do etapu regionalnego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

Weronika Dębowska klasa II c

Lidia Przepióra klasa II c

Julia Łaszewicz  klasa II d

Wojciech Capała  klasa III b

Nikola Kubicka III c

- nominacje do etapu wojewódzkiego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

Julia Łaszewicz klasa II d

Wojciech Capała klasa III b

Lidia Przepióra klasa II c

- wyróżnienie w etapie wojewódzkim  XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

Wojciech Capała klasa III b

Szkolny Konkurs Łamigłowy:

I etap XXV Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy organizowanego przez SSP STO Starachowice:

do finału zakwalifikowali się:

Natalia Borycka klasa II b

Daniel Zieja klasa II c

Jacek Waszka klasa III b

Sukcesy wokalne:

II miejsce w XIX Festiwal Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej ale Polskiej – Julia Kwiecińska klasa III b

II miejsce w Młodzieżowym Festiwalu Piosenki StarAch! – Julia Kwiecińska klasa III b

Szkolny Konkurs Ortograficzny:

Klasy II

I miejsce – Bartosz Barański - klasa II c

II miejsce – Julia Łaszewicz – klasa II d

III miejsce – Lidia Przepióra – klasa II c

Klasy III

I miejsce – Krzysztof Kwiecień – klasa III b

II miejsce – Julia Kwiecińska – klasa III b

III miejsce – Wiktoria Derlatka – klasa III c

Konkurs Savuar- Vivre zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Szkoła Dobrego Wychowania:

Klasy I

I miejsce – Klaudia Mikołajczuk

II miejsce – Oliwia Król

III miejsce – Zuzanna Stępień

Klasy II

I miejsce – Julia Łaszewicz

II miejsce – Weronika Dębowska

III miejsce – Barbara Pucułek

Klasy III

I miejsce – Natalia Pytlak

II miejsce – Iga Poliszczuk

III miejsce – Anastazja Jasiak

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Plakat promujący zdrowe odżywianie, do którego zachęca Koziołek Matołek i Małpka Fiki Miki

 II miejsce w kategorii klas drugich- Angelika Kula

 II miejsce w kategorii klas trzecich- Magdalena Pociecha

 

 

Zegar

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny