Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ogólnopolski Turniej o Puchar Tymbarku

Utworzono dnia 29.10.2019

W dniu 23 i 24 października 2019 r rozegrano finały powiatowego turnieju o puchar Tymbarku. Zwycięzcami zawodów zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13.

Zespół U-12 pokonał drużyny SP Mirzec, SP12, SP10 oraz dwie drużyny AP Star. Drużyna wystąpiła w składzie: B.Kujawski, M.Kosiarski, D.Zieja, P. Ruszkiewicz, A. Księżki, K. Kalinowski, K. Bilakowski, M. Welenc.

W kolejnym dniu o tytuł mistrza powiatu rywalizował zespół U-10 nasze szkoły. Chłopcy pokonali zespoły: AP Star (3 zespoły) i Juventę Starachowice. W finale pokonali AP Star I 3:2.. Nasz zespół wystąpił w składzie: M.Zieja, A.Gębusia, K.Pocheć, O.Szydłowski, D.Mróz, P.Kłos, M.Księżki, D.Klimaszewski, P.Bojara, K.Bielakowski.

Obie drużyny wystąpią na wiosnę w finale wojewódzkim. Opiekunem obu zespołów był Krzysztof Zuba.