Nasza zimowa świetlica szkolna

Utworzono dnia 06.12.2018

Świetlica  szkolna już jest przygotowana  na  wizytę  Świętego  Mikołaja. Uczniowie  wykonali  portrety  Mikołaja, pisali  do  niego  listy, robili  laurki . Na  wystawie  znalazły  się  prace  plastyczne: zimowe  drzewo, ptasi  karmnik  oraz  podobizny Mikołaja wykonane w technice  orgiami. Dużą  popularnością  cieszą się szablony bombek choinkowych. Uczniowie  planują  również  wykonanie  łańcucha choinkowego oraz ozdób - zatem  miesiąc  grudzień  zapowiada  się  na świetlicy  pracowicie. Efekty  tych  prac  zdobią  tablice na  świetlicy  oraz  przed  drzwiami  wejściowymi  do  świetlicy . Zapraszamy  wszystkich  do  podziwiania  uzdolnień  uczniów  SP13 . Nad  przygotowaniem  prac  czuwają,  a  także  dzielą  się pomysłami  Panie : Iwona  Bonio , Elżbieta Mroczkowska , Renata  Barszcz  oraz  Mariola  Pocheć .

Utworzono dnia 06.12.2018, 12:46