Świętowanie odzyskania Niepodległości w świetlicy szkolnej

Utworzono dnia 08.11.2018

Wychowankowie świetlicy włączyli się w świętowanie 100-lecia odzyskania Niepodległości. Powstała piękna wystawa prac plastycznych – którą można podziwiać na 2 tablicach. Są to prace plastyczne: Flaga  - wykonana techniką mozaiki oraz Orzełek wykonany techniką  orgiami  płaskie. Nad przygotowaniem prac czuwały panie: Iwona Bonio, Elżbieta Mroczkowska, Renata Barszcz  i  Mariola Pocheć. Z okazji tej rocznicy świetlica SP 13  włączyła się również w akcję wymiany pozdrowień w formie pocztówek. Wszystkie świetlice  polskich szkół wysyłają do siebie pozdrowienia. Chwalimy się piękną okolicą Gór  Świętokrzyskich oraz naszym miastem z jego wizytówką jaką są samochody Star oraz niepowtarzalne Muzeum Wielkiego Pieca. Akcja wymiany pocztówkowej jest zaplanowana  na cały rok szkolny. Z zebranych pozdrowień  zostanie utworzona wystawa w formie mapy  naszego kraju – ponieważ akcja poznawania kraju znakomicie komponuje się z rocznicą  odzyskania Niepodległości. Akcję wymiany pocztówkowej prowadzi Pani  Mariola Pocheć. Wysyłamy wierszowane pozdrowienia z  naszego miasta i naszej świetlicy:

POZDROWIENIA  Z  MIASTA  STARACHOWICE

GDZIE  STAR  CO DZIEŃ  PRZEMIERZA  ULICE.

JEST  TEŻ  U  NAS  TAKA  HECA –

ŻE  MAMY  JEDYNE  W  EUROPIE  MUZEUM  WIELKIEGO  PIECA.

KOMPLEKS  STASZICA  Z  KAŻDEGO  ZAKĄTKA  MIASTA  WIDZIMY

JESTEŚMY  Z  TEGO  DUMNI  I  BARDZO  SIĘ  CIESZYMY !

POZDROWIENIA  ŚLE  ŚWIETLICA  SP  13  W  STARACHOWICACH

Utworzono dnia 08.11.2018, 20:46

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.