Aktywny tydzień klasy 5a

Utworzono dnia 24.06.2021

Ostatni tydzień przed wakacjami klasa 5a spędziła na integracji i odbudowaniu relacji koleżeńskich. Wraz z wychowawcą panią Anną Śledziowską oraz nauczycielem wspomagającym panią Haliną Skowron wybraliśmy się m.in. do kina, na spacer oraz na pizzę.

Tydzień zakończyliśmy wyjątkowo - uczestniczyliśmy w warsztatach ceramicznych, które poprowadziła mama jednej z uczennic – pani Agnieszka Kot-Starzak. Uczniowie mieli mnóstwo zapału i pomysłów, stworzyli niesamowite rzeźby z gliny, które następnie zostaną wypalone w specjalnym piecu i pomalowane.

Wspólne spędzenie czasu z dala od szkolnej ławki, po długim okresie pracy zdalnej wprawiło wszystkich w dobry nastrój i wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

To był zdecydowanie tydzień pełen wrażeń!

Utworzono dnia 30.06.2021, 12:56

Wszystkich: 198488