ALPAKA – ŻYWA MASKOTKA – Wycieczka grupy 0a

Utworzono dnia 27.05.2024

W dniu 20.05.2024 r. przedszkolaki z grupy 0a wyruszyły na wycieczkę do Krainy Alpak w Tychowie Starym. Pierwszym etapem wycieczki była lekcja edukacyjna. Dzieci dowiedziały się między innymi, czy alpaki to lamy, skąd pochodzą i jakie zachowania są dla nich charakterystyczne. Opiekunka zwierząt chętnie odpowiadała na pytania przedszkolaków. Jej celem było przybliżenie dzieciom podstawowych informacji na temat alpak. Przedszkolaki poznały zwierzęta, które mogły obserwować z bliska i nakarmić przygotowanymi przez ich opiekuna marchewkami. W ten sposób miały możliwość poznać bliżej te zwierzęta. Później dzieci świetnie bawiły się na przygotowanym przez właścicieli atrakcyjnym placu zabaw. Na  zakończenie wycieczki wszyscy mogli zjeść pyszną kiełbaskę upieczoną na ognisku. Podczas całej wycieczki dopisywał nam dobry humor i piękna pogoda.

Utworzono dnia 27.05.2024, 09:32

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 202138