Andrzejki w SP13

Utworzono dnia 06.12.2021

30 listopada, czyli Andrzejki to tradycyjnie dzień wróżb. Wiele osób stara się  poznać swoją przyszłość, a przy tym dobrze się bawić. Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali stoiska i wróżby, zamienili się na kilka godzin we wróżki i dali społeczności szkolnej szanse na odczytanie swojej przyszłości. Akcja odbywała się w czasie przerw i przypadła do gustu zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

W tym dniu dzieci  uczęszczające do klasy 0a również miały okazję przenieść się w magiczny świat wróżb. Maluchy z zapartym tchem obejrzały film wyjaśniający tradycję andrzejkową, a następnie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych. Swoją przyszłość odkrywały losując przedmioty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka. Wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami i bawiły się z kołem fortuny przygotowanym na portalu Wordwall. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka.

Utworzono dnia 06.12.2021, 08:57

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.