Czar andrzejkowych wróżb

Utworzono dnia 30.11.2022

W dniu 29 listopada 2022r. w klasie 3c miały miejsce zajęcia tematyczne: ,,Czar andrzejkowych wróżb’’. Celem zajęć było zapoznanie uczniów ze zwyczajami i obrzędami związanymi z andrzejkami. Dzieciom została przybliżona postać św. Andrzeja oraz przysłowia z nim związane. Niezwykłym przeżyciem dla dzieci było ich uczestnictwo we wspólnych wróżbach. Wróżki i wróżbici przebrani w niezwykłe stroje przepowiadali uczestnikom zabawy przyszłość. Nie zabrakło też wróżb ukrytych w słodkich niespodziankach. Uczniowie podczas zabawy wykazali się niezwykłymi pomysłami i fantazją. Ważną rolę odegrali także rodzice uczniów, którzy wykazali się imponującą kreatywnością w przygotowaniu andrzejkowego spotkania dla dzieci. Zajęcia  tematyczne: ,,Czar andrzejkowych wróżb’’ zostały przygotowane i poprowadzone przez panią Annę Jaśkiewicz i Małgorzatę Sieroń.

Utworzono dnia 30.11.2022, 08:46

Wszystkich: 198386