DZIĘKUJEMY !

Utworzono dnia 29.11.2022

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Starachowicach składa gorące podziękowania tym z Państwa, którzy dzielili ze społecznością szkolną radość obchodzonego jubileuszu trzydziestolecia.

Dziękujemy za nadesłane  jubileuszowe życzenia,  gratulacje i upominki:

• Posłom Ziemi Świętokrzyskiej-  Pani Agacie Wojtyszek i Panu Krzysztofowi Lipcowi
  • Świętokrzyskiemu Kuratorowi  Oświaty –Panu Kazimierzowi Mądzikowi
  • Staroście Starachowic – Panu Piotrowi Ambroszczykowi
  • Prezydentowi Miasta Starachowice -Panu Markowi Materkowi
  • Pani Marioli Gałce – Prezesowi Oddziału ZNP
  • Panu Pawłowi Rdzankowi – Przewodniczącemu Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność
  •  Radzie Rodziców wraz z Przewodniczącą Panią Anną Bielakowską
  • Zastępcy Komendanta Chorągwi Kieleckiej ZHP- hm. Małgorzacie Ślaskiej
  • Komendantowi Straży Miejskiej – Panu Waldemarowi Jakubowskiemu
  • Dyrekcji i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Dygasińskiego w Starachowicach
  • Dyrekcji i Społeczności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
  • Dyrekcji i Muzealnikom Muzeum Przyrody i Techniki
  • Dyrekcji i Pracownikom Parku Kultury
  • Członkom Klubu Seniora Jarzębinka
  • Radzie Nadzorczej i Zarządowi Spółdzielni SMLW Wanacja
  • Dyrekcji i Pracownikom Placówek Oświatowych Powiatowych i Miejskich
  • Naszym Sąsiadom- Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 10 – Pani Annie Stompor-Bednarczyk, Dyrekcji i Społeczności III LO
  • Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Trzynastki

Serdecznie dziękujemy Kapłanom z parafii p.w. MBNP w Starachowicach za ofiarę mszy świętej w intencji naszej społeczności i  posługę kapłańską.

Serdeczne podziękowania kierujemy do  wszystkich Koleżanek i Kolegów - nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, którzy włączyli się realizację jubileuszowego projektu, którego ukoronowaniem było przygotowanie uroczystej akademii.  Dziękujemy:

• pomysłodawczyniom części artystycznej- Paniom Barbarze Góźdź, Iwonie Łojek,
  • Paniom: Ewie Szeląg, Iwonie Jędrzejczyk, Beacie Ciepluch, Annie Śledziowskiej, Jolancie Wiśniewskiej,  Annie Gołębskiej, Lidii Mergalskiej, Izabeli Gajewskiej, Urszuli Saramak, które czynnie włączyły się w przygotowanie występu.
  • Dziękujemy Panu Wojciechowi Wąsali odpowiedzialnemu za oprawę muzyczną uroczystości, prowadzącym: pani Annie Śledziowskiej, Panu Jarosławowi Cyrnkowi, Pani Agacie Czeskiej Kowalskiej, która tradycyjnie zadbała m.in.  fotograficzne udokumentowanie uroczystości. Podziękowania składamy osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji w szczególności Paniom: Agacie Zając, Beacie Adamus, Grażynie Kruk, Ewie Dobrowolskiej, opiekunom pocztu sztandarowego.
  • Serdecznie dziękujemy naszym Uczniom: aktorom i wokalistkom  z różnych klas, osobom, które wcieliły się w postaci z utworów naszego patrona, obsłudze technicznej akademii.

Gorące podziękowania składamy naszym darczyńcom, sponsorom uroczystości:

• Radzie Rodziców przy SP13
  • Członkom Klubu Seniora Jarzębinka
  • Nauczycielom i Pracownikom Obsługi

Kochani, Wasza olbrzymia  pomoc i zaangażowanie to bez wątpienia wspaniały prezent dla naszej Jubilatki. To także kolejny dowód na to, że mamy przyjemność być częścią wyjątkowego zespołu, wspólnie z którym pochylamy się nad przeszłością, ale i kreujemy przyszłość. Dziękujemy!

Sławomir Rymarczyk

Wioletta Miller-Stępień