Ence pence -myj swe ręce

Utworzono dnia 09.06.2022

W dniu 09.06.2022r. w Sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce prozdrowotnej p.n.: ,,Ence,  pence -myj swe ręce’’.  Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych, propagowanie zasad zdrowego stylu życia, wzmacnianie wiedzy na temat znaczenia mycia rąk. W konkursie II miejsce zdobyła Natalia Hud- uczennica kl.2c. Wyróżnienia otrzymały: Joanna Dynak- uczennica kl.2c oraz Joanna Macnar- uczennica klasy 2c.  Za osiągnięcia w konkursie dzieciom zostały  wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.  Nagrodzone uczennice naszej szkoły otrzymały gratulacje z rąk pana dyrektora Sławomira Rymarczyka oraz pani wicedyrektor Wioletty Miller-Stępień. Uczennice do konkursu zostały przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej panią Annę Jaśkiewicz.

Utworzono dnia 09.06.2022, 22:04

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W poprzednim miesiącu: 1904