III edycja konkursu pod nazwą : „Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna”

Utworzono dnia 09.05.2016

W październiku nasza szkoła przystąpiła do III edycji konkursu pod nazwą : „Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Celem konkursu było doskonalenie i usprawnianie procesu dydaktycznego, oraz wszechstronny rozwój dzieci. Szkoła na początkowym etapie edukacji powinna być postrzegana jako miejsce nie tylko do nauki lecz nauki przez zabawę.

Szkoła przystępując do konkursu przyjęła na siebie zadania, które były oceniane przez jury punktowo od 1 do 10. Warunkiem otrzymania tytułu, było uzyskanie co najmniej 80 punktów za 10 zadań. W skład jury weszli przedstawiciele organizatora konkursu.

Konkurs trwał od 05.10 2015roku do 05.04.2016roku. Koordynatorem konkursu była pani Iwona Jędrzejczyk.  Na sukces pracowali wszyscy nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej wraz z wychowankami, przy ścisłej współpracy z Dyrekcją Szkoły, świetlicą szkolną , biblioteką, Radą Rodziców i rodzicami uczniów.

Przystąpienie do tego konkursu oprócz głównego celu to znaczy uzyskania tytułu i dyplomu, podyktowane było przede wszystkim chęcią uczestnictwa w nowej formule  promującej potencjał najmłodszych uczniów.

III edycja konkursu pod nazwą : „Nowoczesna Edukacja Wczesnoszkolna”

Utworzono dnia 09.05.2016, 10:29

Wszystkich: 197925