III Szkolny Rajd Wędruj z Koziołkiem - Witaj przygodo !

Utworzono dnia 17.06.2016

W dniu 14 czerwca 2016r.uczniowie klas 0-III  Szkoły Podstawowej nr 13 w Starachowicach uczestniczyli w III szkolnym rajdzie  ,,Wędruj  z Koziołkiem- Witaj przygodo’’. Rozpoczęcie rajdu miało miejsce na boisku szkolnym, gdzie zgromadzili się uczniowie naszej szkoły, rodzice i nauczyciele, którzy zostali powitani przez dyrektora szkoły  pana Sławomira Rymarczyka oraz panią dyrektor Jolantę Misiewicz. Po odśpiewaniu piosenki turystycznej pt:,, Mój świat”,  zostały sformułowane grupy rajdowe i uczniowie wyruszyli w drogę. Dzieci wędrowały po okolicy różnymi trasami dostosowanymi do możliwości dzieci. Podczas rajdu wykonywały zadania, które pozwoliły im zdobyć odpowiednie sprawności. Oceny poprawności wykonanych zadań dokonała pani dyrektor Jolanta Misiewicz, która wręczała poszczególnym grupom wiekowym odpowiednie sprawności.

Uczniowie kl. O trzymali sprawność - Super Dzieciaki, kl. I -Mistrzowie Rysunku, kl. II-Przyjaciele Przyrody, kl. III- Mistrzowie Gier i Zabaw.

Każda klasa otrzymała także  pamiątkowe dyplomy, które wręczyła wicedyrektor szkoły pani Jolanta Misiewicz. Na zakończenie imprezy uczniowie posilili się  hot-dogami ufundowanymi przez Radę Rodziców SP 13.

Rajd został zorganizowany przez opiekunki Szkolnego Koła Turystyczno –Regionalnego ,,Włóczykije”- panie Annę Jaśkiewicz i Iwonę Jędrzejczyk oraz panią Jolantę Misiewicz- wicedyrektora szkoły.

III Szkolny Rajd Wędruj z Koziołkiem- Witaj przygodo!

Utworzono dnia 17.06.2016, 09:30

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.