Koncert "Rytmy Kaukazu"

Utworzono dnia 13.10.2021

W dniu 13 października 2021 odbył się w naszej szkole koncert pt.,,Rytmy Kaukazu” zorganizowany przez ,,Biuro koncertowe,,Wirtuoz” z Łodzi. Trio ,,Wostok” odpowiedzialne za oprawę muzyczną i prowadzenie koncertu zaprezentowało różnorodny repertuar związany głównie z muzyką ormiańską. Były więc wykonywane ,,na żywo” piosenki z Armenii, wspólny taniec, pokaz instrumentów ludowych i dętych,  a także muzykowanie na etnicznych instrumentach perkusyjnych.

Dzieci i młodzież entuzjastycznie reagowały na kolejne zaproszenia do wspólnej zabawy i było to z pewnością bardzo udane artystyczne przedsięwzięcie, zarówno o walorach  edukacyjnych jak i wychowawczych.

Utworzono dnia 13.10.2021, 12:46

Wszystkich: 198440