Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej

Utworzono dnia 20.12.2021

Samorząd Uczniowski zaproponował społeczności szkolnej akcję, która sprawiła, że na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, sale lekcyjne nabrały świątecznego nastroju. Uczniowie dekorowali sale  choinkami, stroikami, łańcuchami, mikołajkami, płatkami śniegu ręczne wykonanymi ozdobami i oświetleniem.  15 grudnia  nastąpiło podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej.

Oglądaniem i oceną dekoracji zajmowała się Komisja w składzie: Wioletta Miller-Stępień (wicedyrektor szkoły), Julia Łaszewicz (przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego) oraz Rafał Cichocki (opiekun Samorządu Uczniowskiego). Kryteriami branymi pod uwagę były: pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania i oddanie atmosfery Świąt. Komisja zdecydowała o przyznaniu równorzędnego pierwszego miejsca czterem salom lekcyjnym, ozdobionym przez klasy 4b [sala 101, wychowawca Monika Gierada], 4c [sala 133c, wychowawca Monika Kosiór], 8a [sala 10c, wychowawca Zuzanna Kędziora] oraz 8d [sala 116, wychowawca Grażyna Kruk] oraz wyróżnienia dla klasy 5a [sala 110, wychowawca Małgorzata Zaczek]. Klasy te, zostały nagrodzone dyplomami oraz zestawami słodkich niespodzianek. Pozostałe klasy otrzymały dyplomy za udział w konkursie.

Utworzono dnia 21.12.2021, 09:05

Wszystkich: 198125