„Mama i tata, najpiękniejsze słowa świata”

Utworzono dnia 22.06.2022

„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Z tej okazji 13 czerwca  dzieci z grupy 0 a pod kierunkiem p. Ewy Szeląg przygotowały i wystawiły dla swoich najbliższych część artystyczną. Podczas uroczystości zaprezentowały swoje umiejętności w tańcu, okolicznościowej poezji i rytmicznych  piosenkach. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W ramach tygodniowego tematu pt. „ Moja rodzina” przedszkolaki rysowały portrety swoich rodziców,  które goście w tym dniu mogli podziwiać na okolicznościowej, klasowej wystawie. Potem wszyscy świętowali przy wspólnym poczęstunku. Dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę.

Również w klasie 0 b (wychowawca - Pani Iwona Jędrzejczyk) odbyła się uroczysta akademia pod hasłem: „Rodzina to jest siła”. Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców i dziadków. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji artystycznej na zgromadzonych gości czekał słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Utworzono dnia 22.06.2022, 08:42

Wszystkich: 198454