Mistrzostwa Starachowic w Lekkiej Atletyce
Dnia 31 maja odbyły się Mistrzostwa Starachowic w Lekkiej Atletyce. Mieliśmy przyjemność startować na nowo otwartym stadionie z nawierzchnią tartanową.
Reprezentantki naszej szkoły w kategorii klas 7-8 zdobyły trzy medale :
II miejsce Król Oliwia - skok w dal
III miejsce Kowalczyk Nikola - 600m
III miejsce sztafeta 4x100m
Gratulacje dla wszystkich uczestniczek oraz trenerki !
W drugim dniu zawodów Indywidualnych w Lekkiej Atletyce, podczas niedzielnych zmagań rywalizowali zawodnicy rocznika 2012 i młodsi . Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 10 medali i cztery czwarte miejsca.
- 60m dziewczęta:
- miejsce - Jędrzejczak Olivia
3. miejsce - Styczeń Lena - miejsce - Papierowska Nadia
- 60m chłopcy:
1. miejsce- Dudek Sebastian - 300m dziewczęta:
1. miejsce- Jędrzejczak Olivia
3.miejsce - Malinowska Kinga - 300m chłopcy:
2.miejsce - Sierpień Szymon - skok w dal:
2. miejsce - Styczeń Lena
3. miejsce - Malinowska Kinga
4.miejsce- Sierpień Szymon - 600m:
1.miejsce - Reczko Amelia
2.miejsce - Staniszewska Oliwia - 1000m:
4.miejsce- Wzorek Jakub - piłeczka palantowa:
4. miejsce- Czaj Emil
Gratulujemy sukcesów wszystkim zawodnikom i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy również za wsparcie i doping rodzicom.







