Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mistrzostwa Starachowic w Lekkiej Atletyce

Utworzono dnia 02.06.2025

Dnia 31 maja odbyły się Mistrzostwa Starachowic w Lekkiej Atletyce. Mieliśmy przyjemność startować na nowo otwartym stadionie z nawierzchnią tartanową.
Reprezentantki naszej szkoły w kategorii klas 7-8 zdobyły trzy medale :
II miejsce Król Oliwia - skok w dal
III miejsce Kowalczyk Nikola - 600m
III miejsce sztafeta 4x100m

 

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek oraz trenerki !

 

W drugim dniu zawodów Indywidualnych w Lekkiej Atletyce, podczas niedzielnych zmagań rywalizowali zawodnicy rocznika 2012 i młodsi . Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 10 medali i cztery czwarte miejsca.

  • 60m dziewczęta:
  • miejsce - Jędrzejczak Olivia
    3. miejsce - Styczeń Lena
  • miejsce - Papierowska Nadia
  • 60m chłopcy:
    1. miejsce- Dudek Sebastian
  • 300m dziewczęta:
    1. miejsce- Jędrzejczak Olivia
    3.miejsce - Malinowska Kinga
  • 300m chłopcy:
    2.miejsce - Sierpień Szymon
  • skok w dal:
    2. miejsce - Styczeń Lena
    3. miejsce - Malinowska Kinga
    4.miejsce- Sierpień Szymon
  • 600m:
    1.miejsce - Reczko Amelia
    2.miejsce - Staniszewska Oliwia
  • 1000m:
    4.miejsce- Wzorek Jakub
  • piłeczka palantowa:
    4. miejsce- Czaj Emil

Gratulujemy sukcesów wszystkim zawodnikom i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy również za wsparcie i doping rodzicom.

Zdjęcia

Utworzono dnia 02.06.2025, 12:29

Przedszkole Miejskie Nr 10 Niezapominajka 

 

Przedszkole Miejskie nr 10