Niech żyje bal !!!

Utworzono dnia 27.01.2023

W piątek 27 stycznia dla dzieci z oddziałów zerowych i klas I–III zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu na pięknie udekorowanej sali balowej pojawiły się kolorowe postacie z bajek i gier komputerowych. Bal poprowadzili animatorzy z Samorządu Uczniowskiego klas IV - VIII, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci do wspólnej zabawy. Atrakcją tegorocznego balu była fotobudka, sponsorowana przez Radę Rodziców SP nr 13. Radosne, karnawałowe chwile zostały zarejestrowane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach  Programu Laboratoria Przyszłości. Członkowie koła medialnego "Młodzi reporterzy" (uczennice klas 6-8) mieli okazję szlifować swoje umiejętności praktyczne.

Utworzono dnia 27.01.2023, 11:46

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 202140