Nowa pracownia komputerowa

Utworzono dnia 13.06.2022

W piątek 10 czerwca 2022 r. została oddana do użytku w naszej szkole nowoczesna pracownia komputerowa.

Stare komputery zastąpione zostały nowoczesnymi terminalami z dużymi 22 calowymi monitorami i dostępem do szybkiego internetu. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzęt ten nie starzeje się, a oprogramowanie jest przechowywane na serwerze.

Pracownia została zakupiona w ramach inicjatywy społecznej Programu Inicjatyw Lokalnych przy 30% wsparciu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 13 w Starachowicach.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Markowi Materkowi oraz naszej Radzie Rodziców za systematyczne wspieranie naszych inicjatyw. Dziękujemy wszystkim rodzicom uczniów naszej szkoły za wspieranie finansowe poprzez wpłaty na Radę Rodziców.

Utworzono dnia 13.06.2022, 09:25

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W poprzednim miesiącu: 1904