Pierwszy dzwonek...

Utworzono dnia 02.09.2021

W środę pierwszego września zabrzmiał pierwszy dzwonek dla 560 uczniów naszej szkoły. Z uśmiechem i wakacyjną opalenizną na twarzach, w galowych strojach przyszli na spotkania z wychowawcami inaugurujące nowy rok szkolny. Był to szczególny czas dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli naukę w Trzynastce. To właśnie z nimi spotkał się pan dyrektor Sławomir Rymarczyk. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń dla całej społeczności szkolnej: uczniów i ich rodziców, wszystkich pracowników szkoły:

Życzymy Wam, aby ten rok upłynął nam wszystkim w zdrowiu i radości, aby przyniósł realizację planów, zamierzeń i marzeń, był czasem twórczych poszukiwań, odkryć i pozytywnych przeżyć, byśmy każdego dnia stawali się bogatsi i lepsi.

Dyrekcja szkoły

Utworzono dnia 08.10.2021, 12:00

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.