Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Podsumowanie konkursów z języka angielskiego za rok szkolny 2022/2023

Utworzono dnia 13.06.2023

Organizatorzy konkursów języka angielskiego The Big Challenge i Memory Master ogłosili wyniki. Wielu uczniów naszej szkoły osiągnęło wspaniałe, bardzo dobre i dobre wyniki. Zaświadczają o tym zdobyte certyfikaty, które dokładnie  opisują ranking każdego ucznia na poziomie szkoły, województwa i kraju. W pierwszym z konkursów wzięła udział rekordowa liczba - 67 uczniów naszej szkoły. W drugim natomiast uczestniczyło 35 uczniów.

Ogromnym sukcesem Dominika Grudnickiego, ucznia klasy VIc jest 1 miejsce w szkole, 1 miejsce w województwie i 7 miejsce w kraju w konkursie The Big Challenge w swojej kategorii na ogólną liczbę ok. 5000 uczniów. Większość zadań w tym konkursie oparta była na słuchaniu i czytaniu ze zrozumieniem, natomiast konkurs Memory Master zawierał zadania wyłącznie oparte na słownictwie.

Nad uczniami rozwiązującymi zadania konkursowe w pracowniach komputerowych szkoły czuwała pani Grażyna Kruk i pan Jarosław Cyrnek. Wyniki pozwalają na stwierdzenie, że uczniowie naszej szkoły mają dużą wiedzę, umiejętności językowe i szeroką znajomość słownictwa. Brawo, brawo, brawo.

Koordynator konkursów, pan Rafał Cichocki dokonał wręczenia dyplomów i upominków.

Zdjęcia

Utworzono dnia 13.06.2023, 12:05

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 522

W poprzednim tygodniu: 471

W tym miesiącu: 1609

W poprzednim miesiącu: 1829

Wszystkich: 202140

SPRAWDŹ POGODĘ - STARACHOWICE - SP13