Podziękowania za pracę w SU

Utworzono dnia 24.06.2021

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego opiekunowie Samorządu Uczniowskiego podziękowali za trud pracy aktywnej młodzieży z klas 8. Dziesiątka zaangażowanych uczniów otrzymała dyplomy i breloczki oraz ufundowane przez Radę Rodziców pamiątkowe kubki.

W imieniu klas młodszych, odchodzących ze szkoły kolegów i koleżanki pożegnała Julia Łaszewicz, wiceprzewodnicząca SU.

Bieżący rok szkolny był dla wszystkich trudny, mimo wszystko udało się wykonać m.in. następujące zadania:

• Piżamowy Piątek,
  • Mikołajki – przedstawiciele SU przygotowali świąteczne awatary, które zostały umieszczone na kanałach poszczególnych klas i były gotowe do pobrania,
  • Kiermasz świąteczny – w formie zdalnej, uczniowie przygotowali ozdoby świąteczne, które przekazali do szkoły,
  • Wirtualne Walentynki – uczniowie przesyłali życzenia dla swoich sympatii, na specjalną skrzynkę pocztową, potem życzenia były przekazywane do adresatów,
  • Dzień Kobiet – życzenia i prezentacja zamieszczone na stronie internetowej szkoły,
  • Akcja poszukiwania wiosny – uczniowie dokumentowali za pomocą zdjęć pojawiające się oznaki wiosny. Z nadesłanych zdjęć została utworzona galeria na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy SU.

Samorząd Uczniowski SP13 Życzy wszystkim nauczycielom i uczniom dobrego wakacyjnego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Utworzono dnia 30.06.2021, 13:01

Wszystkich: 198421