Prezydent nagrodził finalistów konkursów przedmiotowych

Utworzono dnia 24.06.2021

Tradycją stało się coroczne nagradzanie przez Prezydenta Miasta Starachowic laureatów konkursów przedmiotowych oraz ich opiekunów. Dwoje uczniów ze starachowickich szkół otrzymało medale oraz upominki za wybitne osiągniecia w nauce. Julia Łaszewicz ze Szkoły Podstawowej nr 13 i Maksymilian Wiktorowski ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Starachowicach zostali laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Julia Łaszewicz została laureatką konkursu z przedmiotów: geografia i język polski, pod przewodnictwem nauczycieli Pani Magdaleny Szmajdy i Barbary Góźdź. W dniu 23 czerwca 2021 roku Prezydent Miasta Marek Materek wraz ze swoją zastępczynią Anetą Nasternak, w imieniu Kuratora Oświaty, wręczyli wyróżnionym uczniom pamiątkowe medale oraz upominki za szczególne osiągnięcia w nauce. W spotkaniu zorganizowanym przez Referat Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta uczestniczyli nagrodzeni uczniowie, ich rodzice i dyrektorzy szkół.

Utworzono dnia 24.06.2021, 09:37

Wszystkich: 198136