SP 13 Mistrzem Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym !!!
Utworzono dnia 30.05.2025
Uczennice naszej szkoły zdobyły kolejny tytuł mistrzyń województwa w lekkiej atletyce, tym razem w czwórboju LA podczas zawodów rozgrywanych w Staszowie. Ponadto tytuł mistrzyni indywidualnie wywalczyła Olivia Jędrzejczak
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 13 Starachowice (1185 punktów)
2. Szkoła Podstawowa Rytwiany (1097 punktów)
3. Szkoła Podstawowa Staszów (1028 punktów)
W klasyfikacji indywidualnej:
- I miejsce Olivia Jędrzejczak 328 pkt
- IV miejsce Lena Styczeń 256 pkt
- VIII miejsce Oliwia Staniszewska 221 pkt
- Nadia Papierowska 192 pkt
- Kinga Malinowska 188 pkt
- Amelia Reczko 151 pkt
Przed dziewczynkami Finał Ogólnopolski w Aleksandrowie Łódzkim 4-6 czerwca 2025.
Wielkie gratulacje dla dziewczynek i trenerki, p. Beaty Ciepluch
Zdjęcia
Utworzono dnia 30.05.2025, 09:05







