Spotkanie integracyjne z Ukraińcami

Utworzono dnia 06.04.2022

Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił nowych kolegów z Ukrainy na spotkanie integracyjne przy herbatce i ciastku.

Uczennica z Białorusi przygotowała na tablicy powitania w języku ukraińskim i rosyjskim, a polscy uczniowie przedstawili się „po ukraińsku”, by naszym nowym przyjaciołom było raźniej.

Wszyscy uczestnicy (goście oraz wolontariusze z klas: 8a i 8c wraz z opiekunkami) podzielili się z grupą tym, co lubią robić, jakie mają pasje i zainteresowania. Po wstępnej prezentacji i przełamaniu lęków przyszedł czas na zabawy integracyjne. Było naprawdę wesoło!

Wolontariusze, oprócz słodkiego poczęstunku, przygotowali dla gości modne i wygodne ciuszki, którymi obdarowali nowych przyjaciół.

Atmosfera była tak miła i przyjemna, że już umówiono kolejne spotkanie.

Mamy nadzieję, że dzięki dobrej energii i postawie otwartości każdy poczuje się u nas wyjątkowo.

Utworzono dnia 06.04.2022, 23:28

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.