Świątecznych dekoracji nadszedł upragniony czas….

Utworzono dnia 27.12.2022

Wszyscy kochamy  strojne choinki, wesołych skrzatów podrzucających ukradkiem prezenty, brodatego Mikołaja czy wdzięczne Śnieżynki. Dlatego też w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski postanowił uprzyjemnić całej społeczności szkolnej nadchodzący czas.

Z początkiem grudnia, ogłoszony więc został konkurs na najpiękniej przystrojone drzwi  sal lekcyjnych. Oczywiście obowiązywały dekoracje w stylu iście świąteczno – noworocznym.

W szkolnym konkursie udział  wzięło 14 klas, a fantazja uczniowska nie znała granic. Niezależne jury wyłoniło 3 zwycięzców – przyznano trzy pierwsze miejsca, co świadczyło o wyrównanym poziomie artyzmu wśród  uczestników. Zwycięskie klasy to : 4a, 5c oraz 8a. Artystów uhonorowano słodkościami.

Raz jeszcze - serdecznie gratulujemy!

Utworzono dnia 03.01.2023, 08:54

Wszystkich: 198149