Święto Ziemi

Utworzono dnia 13.05.2024

SOS, to Ziemia woła ludzi… to słowa piosenki, które wybrzmiały podczas części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy II a i II b pod kierunkiem pani Ewy Szeląg i pani Iwony Jędrzejczyk z okazji Światowego Dnia Ziemi. Młodzi aktorzy zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, taneczne i wokalne w sztuce pt.: „Z ekologią na Ty, czyli co się wydarzyło na  leśnej polanie?”. Spektakl wystawiony dla najmłodszej społeczności szkolnej posiadał walory zarówno artystyczne jak i dydaktyczne, a jego przesłaniem było: „Chronić środowisko to obowiązek dorosłych i dzieci, by nasza Ziemia nie stała się planetą śmieci.” Mamy nadzieję, że zasiane w tym dniu ziarenka miłości do przyrody, w przyszłości wydadzą obfite plony w postaci postaw i zachowań proekologicznych.

Utworzono dnia 13.05.2024, 15:25

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 202142