Szkolny przegląd małych talentów

Utworzono dnia 03.05.2016

W dniu 11 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Przegląd Małych Talentów. Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego p. Renata Barszcz i Wioletta Wisowska opracowały regulamin przeglądu, który otrzymał każdy wychowawca klas 0 – III na dwa miesiące przed imprezą. P. Wioletta Wisowska zebrała listę wszystkich uczestników oraz przygotowała podkłady muzyczne do występów, p. Renata Barszcz zajęła się konwenansjerką całego przedsięwzięcia, a p. Anna Ludwig zasiadła wśród jurorów, w składzie których były także p. wicedyrektor Jolanta Misiewicz oraz nauczyciel Zuzanna Kędziora. Pan Wojciech Wąsala – nauczyciel muzyki przygotował sprzęt nagłaśniający oraz wspólnie z p. Wisowską zajął miejsce przy konsolecie.

Liczba uczestników przerosła oczekiwania organizatorów i wyniosła (razem z zespołami) 52 osoby. Uczestnicy występowali w różnych kategoriach: piosenka, taniec, gra na instrumencie, recytacja oraz praca plastyczna. Każdy uczestnik otrzymał zaprojektowany przez p.: Renatę Barszcz i Wiolettę Wisowską dyplom uczestnictwa w imprezie.

Do ścisłej czołówki wytypowano 4 występów indywidualnych oraz 2 zespoły taneczne. Wybrane osoby i zespoły zostały zakwalifikowane do Międzyszkolnego Przeglądu Małych Talentów, który odbędzie się w SP nr 1 w Starachowicach. 10 marca wystąpią w Dniu Otwartym Szkoły przed publicznością złożoną z dzieci i rodziców, przyszłych uczniów klas pierwszych naszej szkoły.

Oto ścisła czołówka:

1a - Wojtek Glina: piosenka „Czekolada”

1c - Iza Rogin: piosenka „To co ważne blisko masz”

2c - Lena Trawczyńska: taniec „Gangam style”

2a 2d - zespół taneczny Mega Dance: taniec „Czekolada”

3a - Patrycja Szwagrzyk: praca plastyczna „Zima”

3a - Zuzanna Klepacz: piosenka „Wielbłąd dla mamy”

3c- Aleksander Gelbert: gra na pianinie „Piraci”

Przegląd małych talentów

Utworzono dnia 03.05.2016, 20:09