W MAGICZNYM ŚWIECIE BAJEK

Utworzono dnia 25.04.2023

20.04.2023r. klasy IIIa, IIIb i IIIc wybrały się do Pacanowa. Celem podróży było zwiedzanie Europejskiego Centrum Bajki. Najbardziej oczekiwanym momentem było udanie się do świata bajek. Oglądając kolejne wystawy dzieci odbyły niezwykłą podróż do świata fantazji, w której pośrednikami między magią, a rzeczywistością byli bajkowi przewodnicy. Zwiedzając baśniowy świat dzieci znalazły się we wspaniałej scenerii. Spotkały Koziołka Matołka, Królewnę Śnieżkę, Czerwonego Kapturka, skrzaty, smoki i wiele innych postaci. Za szybami pędzącego pociągu oglądały niezwykłe bajkowe miejsca – w wodzie, w kopalni, na lądzie i w kosmosie. Zachwytom nie było końca. Na dzieci czekał także Park Edkacyjny „Akademia Bajki”, w którym mogły zobaczyć Mini Zoo, pobawić się i pobiegać, co sprawiło wszystkim wiele radości. W drodze powrotnej uczniowie zwiedzili średniowieczne budowle w Szydłowie. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. To była niezapomniana wyprawa.

Utworzono dnia 25.04.2023, 09:17

Wszystkich: 198122