Witamy wiosnę

Utworzono dnia 03.05.2016

21 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 radośnie przywitali nadejście wiosny. Uczniowie starsi samodzielnie przygotowali kolorowe kwiaty i plakaty i w wesołym korowodzie przemaszerowali ulicami osiedla  Południe.

Nie mniej radośnie wyglądało witanie wiosny przez najmłodszych uczniów. Przyświecało im hasło „Witamy wiosnę w trzynastce!”

Każda  klasa przygotowała  kolorowy plakat na określony temat – zerówki „Hala pełna krokusów”, pierwszaki „Bociany”, klasy drugie „Wiosenne, kwitnące drzewo”, a klasy trzecie „Kolorowa łąka”. Wszyscy wesoło śpiewali piosenki o wiośnie. Odbył się również pokaz wiosennej mody.

Dzień zakończył się kolorowym korowodem. Imprezę zorganizowały panie: Renata Barszcz i Wioletta Wisowska, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Witamy wiosnę

Utworzono dnia 03.05.2016, 19:47