Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Utworzono dnia 03.05.2016

Nasza szkoła, jako jedyna ze  szkół w powiecie starachowickim, znów może poszczycić się sukcesem w konkursach przedmiotowych.

Kacper Janus uzyskał tytuł Laureata XIII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego. Droga do osiągnięcia sukcesu była długa, wymagała nie tylko rozwijania pasji i zainteresowań, ale przede wszystkim ciężkiej pracy.

1 kwietnia 2016 roku na uroczystej gali z rąk Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty pana Kazimierza Mądzika nasz laureat odebrał medal, dyplom i zaświadczenie, na mocy którego został zwolniony z pierwszej części sprawdzianu po szkole podstawowej uzyskując 40 punktów. Kacper znalazł się w gronie 36 najlepszych humanistów w województwie. We wzniosłej chwili wieńczącej wysiłek i determinację w pokonywaniu kolejnych szczebli sukcesu towarzyszyły mu przygotowujące go do konkursu panie Agata Zając – nauczycielka historii i plastyki i polonistka Iwona Łojek, a także  dumni rodzice.

Zaszczytny tytuł finalisty Konkursu Humanistycznego zdobyła Julia Makowska, którą  przygotowywały panie Iwona Łojek i Agata Zając.

Jesteśmy dumni ze wszystkich uczniów, którzy  godnie reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach wojewódzkich i serdecznie im gratulujemy!

Sukcesy uczniów

Utworzono dnia 04.05.2016, 19:07