Wycieczka do Marcul

Utworzono dnia 08.10.2021

W dniu 07.10.2021 r. uczniowie klasy II c pod opieką wychowawcy Anny Jaśkiewicz i pani Beaty Rdzanek udali się na wycieczkę do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Marculach. W czasie pobytu w Nadleśnictwie Marcule uczniowie brali udział w zajęciach terenowych,  obserwowali przyrodę i odkrywali jej piękno.

Podczas przejścia ścieżką przyrodniczą Arboretum uczniowie odkrywali różnorodność przyrodniczą lasu. Obserwacja mieszkańców zagrody ,,Nasze zwierzęta’’ była okazją do poznania niezwykłego świata zwierząt. Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Uczniowie od przedstawicieli Nadleśnictwa Marcule otrzymali kolorowe foldery oraz sadzonki drzewek.

Wycieczka przyniosła uczniom wiele ciekawych doświadczeń, stała się okazją do kształtowania właściwych postaw wobec środowiska przyrodniczego.

Utworzono dnia 08.10.2021, 08:35

Wszystkich: 198087