Wycieczka ukraińskich uczniów

Utworzono dnia 08.11.2022
4 listopada grupa naszych ukraińskich uczniów wraz z ze swoimi polskimi przyjaciółmi i opiekunkami p. НаIyna Kulynych i p. Haliną Skowron miała okazję poznać najbliższą okolicę, spędzić miły czas przy ognisku, podziwiać piękną złotą jesień i dowiedzieć się więcej na temat naszego miasta. Była to także świetna okazja do integracji z rówieśnikami
Serdecznie dziekujemy organizatorom tej wyprawy - p. Inna Mehedi i p. Anecie za ciekawe historie, które na dlugo zostaną w naszej pamieci.
Екскурсія із польсько - українськими дітьми школи N 13 m.Starachowice місцевістю Луб'янка .Неперевершені враження від побаченого. Цьогорічна осінь золота, тепла,приємна і насправді чаруюча. Щиросердечно дякуємо організаторам цієї екскурсії пані Інні Мехеді та пані Аннеті за цікаві розповіді.

Utworzono dnia 14.11.2022, 14:33

Wszystkich: 198109