Zaczynamy kolejny rok szkolny !

Utworzono dnia 04.09.2023

Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wakacyjnym odpoczynku mury Trzynastki przekroczyło prawie pięciuset uczniów. W ich gronie znalazła się liczna grupa dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, są tutaj także ósmoklasiści, którzy w maju przystąpią do pierwszego egzaminu, są uczniowie, którzy kontynuują naukę.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, aby nowy rok szkolny był dla Was czasem inspirujących wyzwań i wspaniałą przygodą w otoczeniu wspierających nauczycieli i życzliwych rówieśników.

Rodzicom życzymy, by dumnie patrzyli na swoje pociechy i wytrwale, pomimo wielu obowiązków, znajdowali czas na wspieranie ich pasji i zainteresowań.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom życzymy niegasnącej energii do pracy, a przede wszystkim zdrowia i poczucia docenienia. Niech nowy rok szkolny będzie dla całej społeczności Trzynastki okazją do rozwoju i pielęgnowania relacji międzyludzkich.

Utworzono dnia 04.09.2023, 12:29

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 202142