Zakończenie klas VI - 2016r.

Utworzono dnia 27.10.2016

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest uroczystość pożegnania  klas szóstych - tegoroczna odbyło się  dosć wcześnie,  bo 11 czerwca.

Przygotowana przez uczniów część artystyczna dała możliwość powrotu pamiecią do  lat  minionych, zabawnych i niezwykłych chwil przeżytych w szkole.

Polonezem zaś rozpoczął sie bal. Zabawa była przednia,  poczęstunek pokrzepiający, pyszny i słodki. Wszyscy na pewno będą mieli piękne wspomnienia, bo wieczór był baaardzo udany, a rodzice w roli organizatorów spisali się wzorowo.

Serdecznie dziękujemy!

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem pań Iwony Łojek i Anny Sepioło, prezentację multimedialną stworzyła p. Justyna Zapała-Jeśko, oprawą muzyczną zajął się p. Wojciech Wąsala,  dekoraję wykonała p Agata Zając, zaś poloneza szóstoklasiści ćwiczyli pod okiem p. Beaty Ciepluch i p. Piotra Adamusa i p. Krzysztofa Zuby.

Zakończenie klas VI - 2016r.

Utworzono dnia 27.10.2016, 09:29

Wszystkich: 198085