Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ZŁOTO DLA 13 W MINIKOSZYKÓWCE W KAT. CHŁOPCÓW

Utworzono dnia 17.03.2025
W dn. 8.03 i 9.03.2025 odbyły się miejskie zawody w minikoszykówce w kat. chłopców.
Nasza Szkoła zajęła I miejsce w mieście i zapewniła sobie udział w finale wojewódzkim.
 
Szkołę reprezentowali uczniowie
1. BORYS WARZOCHA
2. ALEKSANDER ŁOJEK
3. JAKUB ZABOROWSKI
4. JAKUB BIAŁOSOWSKI
5. SZYMON SIERPIEŃ
6. ARMIN TUREK
7.OLIWIER WOŻNIAK
8. EMIL CZAK
9. HUBERT OGÓREK
10.MIKOŁAJ BUDZIKOWSKI
11.SZYMON RONDUDA
12.ALEKSANDER NIEWCZAS
13.MARCEL KICIŃSKI
 
Opiekun zespołu: Piotr Adamus
 
 

Zdjęcia

Utworzono dnia 17.03.2025, 08:47

Przedszkole Miejskie Nr 10 Niezapominajka 

 

Przedszkole Miejskie nr 10