Charytatywny dzień filmowo-piżamowy

Utworzono dnia 09.11.2021

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego  dzień 5 października uczniowie spędzili w wyjątkowy sposób. Na kilka godzin oderwali się od swoich obowiązków i przyszli do szkoły w piżamach, a na lekcjach oglądali filmy tematyczne lub grali w Kahoota. Dodatkowo na przerwach wszyscy mogli kupić słodkie przekąski lub popcorn. Akcja z pewnością zapadnie uczniom w pamięć doskonale wpisując  się w działania projektowe Erasmus+ SPOT and STOP Emotional Dropout, który ma na celu przeciwdziałanie przedwczesnemu wypadaniu z systemu szkolnego i stworzenie dobrej atmosfery w szkole.

Movie and pajama charity day

The 5th of October was spent in a unique way in our school. Students ‘took the day off’ and came to school in pajamas, watching movies or playing Kahoot games in class. Additionally, during breaks, everyone could buy sweet snacks or popcorn. The action will surely be remembered by students, perfectly matching the Erasmus + SPOT and STOP Emotional Dropout project activities, which aim to prevent dropout from the school system and create a good atmosphere at school. The day was organised by the Student Government.

Utworzono dnia 09.11.2021, 11:20

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.