Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs Selfie+

Utworzono dnia 26.01.2021

Bardzo nam jest miło poinformować o wyróżnieniu naszych zdjęć projektowych w konkursie fotograficznym SELFIE+

Konkurs Selfie+ jest organizowany dla  beneficjentów programów Erasmus+, PO WER, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w celu dzielenia się  efektami pracy. Eksperci FRSE wybierają najlepsze zdjęcia  umieszczone na platformie w okresie trwania konkursu (1 marca – 31 października 2020). Zdjęcia nagradzane są w jednej z dwóch kategorii.

  • Twój projekt w jednym ujęciu – za pomocą jednego zdjęcia przedstaw główny temat działań projektowych
  • Europejskie wartości w moim projekcie – za pomocą jednego zdjęcia przedstaw, w jaki sposób Twój projekt wpływa na aktywność uczestników i ich włączenie w europejski wymiar edukacji.

W tym roku szczęście uśmiechnęło się do nas.

Zdjęcie wykonane podczas mobilności w Krynicy w ramach projektu ERASMUS+ Siła w naszej różnorodności! Diversity is our Power! znalazło się w grupie nagrodzonych I miejscem w kategorii - Twój projekt w jednym ujęciu.

Dodatkowo zostało ono wybrane do promowania działań młodzieżowych i zostanie opublikowane w kwartalniku FRSE Europa dla aktywnych.

Zdjęcie wykonane dla potrzeb projektu PO WER Bądź Eko! Be Eco-friendly ! realizowanego  aktualnie w naszej szkole otrzymało wyróżnienie w tej samej kategorii.

Jesteśmy zachwyceni.

Link Lista laureatów konkursu

Link do nagrodzonego zdjęcia Siła w naszej różnorodności!

Link do nagrodzonego zdjęcia Bądź Eko!

Konkurs Selfie+

Utworzono dnia 26.01.2021, 10:43

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

SPRAWDŹ POGODĘ - STARACHOWICE - SP13