Dzień życzliwości

Utworzono dnia 15.02.2022

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość. Uczniowie klasy 8a przygotowali z tej okazji okolicznościowe hasła, a na specjalnie przygotowanej tablicy można było przesyłać sobie pozdrowienia i przekazywać dobre słowo zarówno uczniom jak i nauczycielom. Postaramy się pamiętać, że dobre słowo i uśmiech daje nam radość i chęć życia.

November 21st is a World Kindness And Greetings Day – it’s a day of good deeds and positive emotions. The purpose of this day is to sensitize people to mutual kindness. Students from class 8a prepared slogans on this occasion, and on the specially prepared board all people in school could send each other greetings and put in a good word for other students, but also for teachers. We will try to remember that a good word and smile gives us hapiness and lust for life.

Utworzono dnia 15.02.2022, 09:25

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.