Jesienny projekt w naszej szkole

Utworzono dnia 09.11.2021

Uczniowie klasy 7b i 8a uczestniczyli w niecodziennych lekcjach języka polskiego. Były one mocno jesienne, liryczne i klimatyczne.

Młodzież, zainspirowana przez swą polonistkę, przygotowała prezentacje artystyczne związane z hasłem „Jesień”. Każdy uczeń prezentował owoce swej pracy projektowej, do której przydały się talenty, kreatywność i nie tylko. Uczniowie mogli śpiewać, recytować, czytać fragmenty prozy, przygotować prezentację, napisać wiersz, opowiadanie, itp. Rezultat prac był fantastyczny.

Autumn project at our school

Students from grades 7b and 8a participated in unusual Polish language lessons. They were very autumnal, lyrical and atmospheric.

Inspired by their Polish teacher, the youth prepared artistic presentations related to the slogan "Autumn". Each student presented their talents, creativity and more. Students could sing, recite, read fragments of prose, prepare a presentation, write a poem, a story, etc. The outcome was really fantastic.

Utworzono dnia 09.11.2021, 11:00

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.