Wychowanie fizyczne

Utworzono dnia 17.03.2020

Witamy serdecznie uczniów klas IV -VIII !

Zapewne po kilku dniach pobytu w domu, rozgrywaniu wielu gier komputerowych, czytaniu lektur i rozwiazywaniu zadań matematycznych poczujecie się znudzeni. Zapewne będzie brakowało Wam aktywności fizycznej. Brak sportu i rekreacji w naszym życiu daje się odczuć po kilkunastu godzinach bycia w domu. Zachęcamy Was do wykonania kilku ćwiczeń, które możecie wykonać w swoim pokoju.

Zapraszamy do ułożenia własnego układu ćwiczeń, który będzie spełniał Wasze wymagania dotyczące poziomu własnej sprawności. Zestawy ćwiczeń wykonywane na lekcjach w-f mogą też być przydatne. Sami również możecie poszukać zestawów ćwiczeń w internecie .

Jako Wasi nauczyciele w-f zachecamy do aktywności fizycznej, choć warunki jej realizacji są nienajlepsze !

Ze sportowym pozdrowieniem B. C., K. Z., P. A., M. S

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 13 proszą o kontakt swoich uczniów poprzez nasze konta na Facebook, tutaj będziemy zamieszczać zadania do wykonania przez Was.

ZAŁĄCZNIKI: