Świetlica na Święta

Utworzono dnia 19.12.2018

Hej  kolęda ,  kolęda  ,

Hej  kolędy  to  czas !

A  na  świąteczną  świetlicę  zawitała  choinka – piękna ,  zielona  , pachnąca  lasem. Wychowankowie  podjęli  wyzwanie – jak  to  mówi  się  młodzieżowym  językiem  Challenge : na  bardzo  długi  łańcuch  choinkowy. Oczywiście  przy  wykonaniu  łańcucha  była  znakomita  zabawa – a  jego  fragment  zdobi  nasza  choinkę. Na  choince  znajdują  się  również  ozdoby – piękne  bombki  ozdobione  cekinami  przez  naszych  zdolnych  podopiecznych. A  na  tablicy  obok  śnieżynek  i  zimowego  pejzażu – ptaszki  w  karmniku,  bo  o  nich  też  musimy  pamiętać. I  uśmiechają  się  do  nas  zewsząd  Mikołaje  orgiami . W  tym  tygodniu  przeprowadziłyśmy  warsztaty  z  choinek  orgiami – powstał  ich  cały  las. Choinki  na  patyczkach  do  szaszłyków  stoją  dumnie  tworząc  nasz  szkolny  las – taka  szkółkę  leśną – świąteczną. Zapraszamy  wszystkich  do  podziwiania  prac  naszych  zdolnych  świetliczaków .

Na  świąteczny  czas  również  Świetlica  Szkolna  życzy  Państwu  wypoczynku , zdrowia , spokoju  i  czasu  spędzonego  w  miłej  rodzinnej  atmosferze. Być  może  Państwa  dziecko  zaskoczy  Was  Mikołajkiem  lub  choinką,  a  może  też  chętnie  wykonacie  ją  wspólnie  z  dzieckiem – do czego  zachęcamy :

Iwona  Bonio , Elżbieta  Mroczkowska , Renata  Barszcz , Mariola  Pocheć

Utworzono dnia 19.12.2018, 12:32