Materiały promocyjne-2022- Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

Utworzono dnia 07.03.2022

Szanowni Państwo,

Uczniowie klas ósmych Waszej szkoły  stoją  obecnie przed  ważnym dla swojej przyszłości wyborem. Muszą zdecydować o tym, w jakiej będą uczyć się szkole.

Pragniemy ułatwić tą decyzję przedstawiając najistotniejsze atuty kształcenia w  Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach, który posiada bogate tradycje, dysponuje wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i bogatym zapleczem dydaktycznym.

Przez 100 lat swojego istnienia wykształciliśmy wielu wybitnych fachowców, specjalistów w różnych zawodach, potrzebnych na szerokim, ale wymagającym rynku pracy. Dziś niektórzy z nich odgrywają znaczące role w życiu społecznym, naukowym, kulturalnym i gospodarczym, a także politycznym.

Z dumą pragniemy podkreślić, że w Rankingu Techników 2022 znajdujemy się na bardzo wysokim, bo na 6 miejscu wśród najlepszych szkół w województwie świętokrzyskim i otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Srebrną Odznakę Perspektyw.

Przesyłamy materiały informacyjne do wykorzystania na lekcjach wychowawczych, doradztwa zawodowego oraz pismo do wykorzystania na zebraniach z rodzicami ósmoklasistów.

Grażyna Małecka

Zespołu Szkół Zawodowych nr 2