Andrzejki w klasach I-III

Utworzono dnia 03.12.2018

28 listopada Mały Samorząd Uczniowski, którego opiekunkami są panie: Beata Rdzanek i Renata Barszcz zorganizował dla uczniów klas I – III zabawę andrzejkową. Muzykę przygotowały panie: Wioletta Wisowska, Joanna Nartowska i Renata Barszcz. Za konsoletą usiadły panie: Beata Rdzanek i Renata Barszcz. Uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali zestawy wróżb andrzejkowych. W pięknych strojach wróżek i wróżbitów przepowiadali swoim kolegom i koleżankom przyszłość. Było dużo śmiechu i radości. Zabawę uświetnili także swoją obecnością licznie przybyli rodzice. Z uczniami bawili się ich wychowawcy, a mianowicie panie: Joanna Nartowska, Ania Sulińska, Ania Jaśkiewicz, Ania Kwiecińska, Ala Libera, Wiola Wisowska, Ania Ludwig, Bożenka Jankowicz, Beata Rdzanek, Ewa Szeląg i Renata Barszcz. Wszyscy uczestnicy Andrzejek bawili się bardzo dobrze. Czas przeznaczony do zabawy minął bardzo szybko i przyjemnie. Zapraszamy za rok – Mały Samorząd Uczniowski.

Utworzono dnia 29.11.2018, 20:56

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 199073