Andrzejki w klasach IV-VIII

Utworzono dnia 03.12.2018

W czasie wróżbiarskiego wieczoru był również czas na dyskotekę. Muzyka oraz nasze niezastąpione choreografki tańca wprowadziły wszystkich w odpowiedni nastrój. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski naszej szkoły pod opieką: Mileny Kaczmarek, Anny Śledziowskiej i Rafała Cichockiego.

Utworzono dnia 03.12.2018, 08:24

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 199076