Apel o wszystkich świętych

Utworzono dnia 02.11.2021

W piątkowe przedpołudnie w naszej szkole młodzież formująca się w parafii MB Nieustającej Pomocy przygotowała wraz z ks. Karolem i katechetami APEL O WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH pt. „Każdy może być świętym, jeśli tylko chce”. Wśród świętych zaprezentowanych przez uczniów nie mogło zabraknąć znanych świętych: św. Józefa, św. Piotra czy św. Jana Pawła II, a także mniej znanych bł. Carlo Acutisa czy bł. Chiary Luce Badano. Młodzi podzielili się również osobistym świadectwem swojej wiary i rozumienia świętości. Na zakończenie Apelu proboszcz parafii ks. Andrzej podziękował młodym za piękne przedstawienie. Pozostali uczniowie odpowiedzieli na apel i przyszli do szkoły ubrani na biało oraz wykonali przepiękne prace plastyczne o świętych Kościoła. Bogu niech będą dzięki za ten piękny Boży dzień w naszej szkole.

ks. Karol Kostecki

Utworzono dnia 02.11.2021, 08:35