Charytatywny Dzień Chodzenia w Piżamie - 05.11.2021

Utworzono dnia 08.11.2021

Społeczność SP 13 wzięła udział w charytatywnej akcji „Dzień Chodzenia w Piżamie” którą zorganizował Samorząd Uczniowski SP 13. Jej celem było zwrócenie uwagi na los dzieci, które przebywają w szpitalach.

Dzień 5 listopada był całkiem inny od typowego dnia szkolnego. Z akcją charytatywną powiązany był Dzień Filmu. Uczniowie uczyli się tego dnia bez pomocy zeszytów i podręczników. Nauczyciele przedstawiali treści swoich przedmiotów w postaci prezentacji filmowych !!

Utworzono dnia 08.11.2021, 08:37

Wszystkich: 198549