Dzień otwarty

Utworzono dnia 11.03.2024

7 marca 2024 r. był dla nas dniem wyjątkowym. W tym dniu w naszej szkole gościliśmy przyszłych naszych uczniów klas "0" i "1" wraz z rodzicami, opiekunami i dziadkami.

Z niecierpliwością czekaliśmy na ich liczne przybycie.

Dzień Otwarty zawsze dostarcza wielu wrażeń i emocji. Tak było i tym razem. We wspólnym spotkaniu nasza szkoła przedstawiła się nowym gościom z jak najlepszej strony. Obejrzeliśmy przedstawienie teatralne przygotowane przez Szkolne Koło Teatralne pt. "Witajcie w naszej bajce", którego opiekunem jest Pani Zuzanna Kędziora oraz występ szkolnego chóru, którego opiekunem jest Pan Wojciech Wąsala. Następnie odbyło się zwiedzanie naszej szkoły. Goście odwiedzali nasze pracownie: chemiczną, fizyczną, robotyki, w których prowadzone były pokazy i doświadczenia. Maluchy z wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem obserwowali pokazy. Rodzice mogli porozmawiać z Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami oraz specjalistami. Dla milusińskich przygotowano “zabawy dywanowe”.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie .

Utworzono dnia 11.03.2024, 09:00

Wszystkich: 198612